Biography

22. března 2009 v 15:18 | Vanney
Herečka a zpěvačka Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Jejími rodiči jsou Greg Hudgens a Gina Guangco, má sestru Stellu, také herečku. Její otec má irskoindiánské kořeny a matka filipínskočínskolatinské kořeny. Vanessina herecká kariéra začala už v osmi letech. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy a tak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 si zahrála ve filmu Třináctka. V létě 2004 v dalším filmu - Thunderbirds. V r. 2006 předvedla svůj talent v Muzikálu ze Střední (High School Musical). Ve světě se stala velmi oblíbená.

Díky High School Musicalu dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records! Její CD s názvem "V" bylo vydáno 26.září 2006 a obsahuje pop, rock, a R&B. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me". Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let's Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars.

Vanessa konečně potvrdila pro časopis Teen, že chodí s hercem z High School Musical Zacem Efronem.

V roce 2008 natočila film Rock On, High school musical 3 a v červnu vydala své 2 CD Identified.


© DAILY-VANESSA.BLOG.CZ
 

1 člověk ohodnotil tento článek.